Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

70-lecie Nowej Trybuny Opolskiej i Radia Opole uczciliśmy RAZEM

To już tydzień... jak gościliśmy na terenie rekreacyjnym "Pasieka" w Izbicku Redakcje Nowej Trybuny Opolskiej i Radia Opole, które w tym roku razem świętują swój zacny Jubileusz - 70-lecie. Relacje ze spotkania mogliście Państwo śledzić w tym dniu na antenie radia Opole, na naszym gminnym facebooku i mediach społecznościowych obu redakcji. Przypomnijmy, iż dzieci ze świetlic i przedszkola w Izbicku zaśpiewały REDAKCYJNYM GOŚCIOM uroczyste STO LAT. Na antenie Radia Opole zaproszeni goście z p. Wójt na czele opowiadali o urokach naszej "małej ojczyzny". Odbyła się też gra terenowa, w której zwycięzcy otrzymali nagrody.

Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które wypowiadały się - za przybliżenie słuchaczom piękna gminy i przekazanie wielu cennych informacji, mamom ze świetlic, które upiekły ciasta, grupie Skeleton za fantastyczną zabawę z naszymi pociechami oraz opiekunkom świetlic za pomoc w organizacji.

REDAKCJI NOWEJ TRYBUNY OPOLSKIEJ ŻYCZYMY JESZCZE WIĘCEJ CZYTELNIKÓW,

ZAŚ REDAKCJI RADIA OPOLE JESZCZE WIĘCEJ SŁUCHACZY !

ŻYCZYMY WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI ORAZ KOLEJNYCH JUBILEUSZY !

Wspólne zdjęcie

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ GMINY IZBICKO ! BYŁO NAM BARDZO MIŁO WAS GOŚCIĆ !

Rozmowa z p. Wójt

Upominek dla NTO

Upominek dla Radia Opole

 

 

 

Wersja XML