Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Komisje Rady Gminy kadencja 2018-2023

Skład Komisji Rady Gminy  od 1 stycznia 2020 r.

Komisja Rewizyjna:

  1. Krawczyk Renata - Przewodnicząca
  2. Burnos Barbara
  3. Siemski Jacek
  4. Sleziona Jacek
  5. Wieliczko Bernadeta

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Gawlik Adrian- Przewodniczący
  2. Janik Remigiusz
  3. Kuhnert Jacek
  4. Larisz Roman
  5. Nieświec Andrzej

Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji:

  1. Burnos Barbara  - Przewodnicząca
  2. Hendel Hubert
  3. Kiklaisz Roman
  4. Siemski Jacek
  5. Wieczorek Rudolf

Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych:

  1. Janik Remigiusz  - Przewodniczący
  2. Gawlik Adrian
  3. Krawczyk Renata
  4. Kuhnert Jacek
  5. Litwin Stanisław
  6. Sleziona Jacek
  7. Wieliczko Bernadeta

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego:

  1. Larisz Roman - Przewodniczący
  2. Hendel Hubert
  3. Kiklaisz Roman
  4. Litwin Stanisław
  5. Nieświec Andrzej
  6. Wieczorek Rudolf

Skład komisji Rady Gminy do 31.12.2019 r.

Komisja Rewizyjna:

  1. Krawczyk Renata - Przewodnicząca
  2. Burnos Barbara
  3. Siemski Jacek
  4. Sleziona Jacek
  5. Wieliczko Bernadeta


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Gawlik Adrian- Przewodniczący
  2. Hendel Hubert
  3. Janik Remigiusz
  4. Kuhnert Jacek
  5. Larisz Roman
  6. Nieświec Andrzej

 

Komisja Budżetu, Finansów, Inwestycji, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej:

  1. Janik Remigiusz  - Przewodniczący
  2. Gawlik Adrian
  3. Krawczyk Renata
  4. Kuhnert Jacek
  5. Litwin Stanisław
  6. Sleziona Jacek
  7. Wieczorek Rudolf
  8. Wieliczko Bernadeta

 

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej, Porządku Publicznego i Planowania Przestrzennego:

  1. Larisz Roman - Przewodniczący
  2. Burnos Barbara
  3. Hendel Hubert
  4. Kiklaisz Roman
  5. Litwin Stanisław
  6. Nieświec Andrzej
  7. Siemski Jacek
  8. Wieczorek Rudolf

 

 

Wersja XML