Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Fundacja Sport & Fun 4 Every One przekazała Gminie Izbicko maseczki

  Brak opisu obrazka
  W dniu dzisiejszym Fundacja Sport & Fun 4 Every One z Kędzierzyna – Koźla przekazała Gminie Izbicko 1 200 sztuk maseczek, które z wielkim zaangażowaniem szyły również mieszkanki Sprzęcic. W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii COVID - 19 i ogłoszonymi przez Rząd restrykcjami Fundacja Sport & Fun 4 Every One zdecydowała włączyć się w pomoc mieszkańcom województwa opolskiego i  podjęła decyzję o szyciu maseczek w ramach wsparcia wolontariatu
  Data publikacji: 12-08-2020 15:04
 • Wójt Gminy Izbicko do Rolników

  Brak opisu obrazka
  Drodzy Rolnicy Gminy Izbicko ! W najbliższym czasie, od 01 września do 31 listopada bieżącego roku stoi przed nami bardzo ważne zadanie – realizacja Powszechnego Spisu Rolnego (PSR), który odbywa się raz na 10 lat. Dane zebrane w spisie są niezbędne do racjonalnego planowania programów rozwojowych polskiego rolnictwa, zarówno w skali krajowej, jak i lokalnej, czyli na terenie naszej gminy. Dostarczą informacji na temat sytuacji demograficznej, społecznej i gospodarczej rolników, a także prowadzonej produkcji rolnej.
  Data publikacji: 06-08-2020 12:47
 • Plan zajęć wakacyjnych ogniska opiekuńczo-wychowawczego w Poznowicach

  Plan zajęć wakacyjnych w ognisku opiekuńczo-wychowawczym w Poznowicach. ZAPRASZAMY...
  Data publikacji: 06-08-2020 13:06
 • Konkurs Literacki pt. „XX wiek w moich wspomnieniach"

  Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła z inicjatywy Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego ogłasza Konkurs Literacki pt. „XX wiek w moich wspomnieniach”. Celem konkursu jest zaprezentowanie w formie pisemnej refleksji mieszkańców naszego regionu, ukazujących zmiany jakie nastąpiły w otoczeniu seniora i jego rodziny na przestrzeni XX Wieku, ponadto pozyskanie ciekawych refleksji i opisów na temat minionego stulecia w poszczególnych gminach i środowiskach lokalnych, a także poszczególnych grupach społecznych z uwzględnieniem środowisk senioralnych oraz poszczególnych rodzin i mieszkańców.
  Data publikacji: 06-08-2020 13:22
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM

  Chciałbyś być jednym z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich? Teraz masz szansę na zrealizowanie swojej zawodowej przyszłości. Pewność zatrudnienia, stały dochód a także wpływ na osobisty rozwój i ścieżkę kariery zawodowej poprzez szkolenia i edukację, to niewątpliwie atuty tej pracy...
  Data publikacji: 06-08-2020 13:13
 • Rejestr Danych Kontaktowych (RDK)

  Brak opisu obrazka
  Rejestr Danych Kontaktowych to baza, dzięki której masz pewność, że administracja publiczna ma dostęp do Twoich aktualnych danych kontaktowych. Po co administracji Twoje dane kontaktowe? Pozwalają na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, by powiadomić Cię o dokumentach gotowych do odbioru, rozpatrzeniu złożonych wniosków, potrzebie uzupełnienia dokumentów lub informacji w Twoich sprawach, prowadzonych w urzędach.
  Data publikacji: 03-08-2020 16:46
 • Informacja o uzyskanym dofinansowaniu

  Wójt Gminy Izbicko informuje, że uzyskano dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na zadanie "Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Izbicko – w roku 2020", umowa dotacji Nr 234/2020/G-19/OZ-ZOA/D z dnia 28 lipca 2020 roku.
  Data publikacji: 03-08-2020 15:25
 • 90-te urodziny Pani Anny Jeziorowskiej z Poznowic

  Brak opisu obrazka
  W dniu 24 lipca bieżącego roku swoje  90-te urodziny obchodziła Pani Anna Jeziorowska z Poznowic, którą w ubiegły piątek odwiedziła delegacja składająca się z przedstawicieli sołectwa, gminy i powiatu. Delegaci złożyli Solenizantce najserdeczniejsze życzenia i obdarowali upominkami.
  Data publikacji: 03-08-2020 16:03
 • Powszechny Spis Rolny 1.09 - 30.11.2020 r.

  Brak opisu obrazka
  W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Dane ze spisu są wykorzystywane do oceny zastosowanych i kreowania nowych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej.
  Data publikacji: 03-08-2020 09:55
 • Głośna próba syren alarmowych - 01.08.2020 r.

  Urząd Gminy w  Izbicku informuje, iż w dniu 1 sierpnia bieżącego roku o godz. 17.00 odbędzie się głośna próba syren alarmowych Ochotniczych Straży Pożarnych połączona z obchodami 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
  Data publikacji: 31-07-2020 12:43
 • Wykaz działek przeznaczonych do dzierżawy

  Wójt Gminy Izbicko podaje do publicznej wiadomości wykaz działek stanowiących własność Gminy Izbicko przeznaczonych do oddania w dzierżawę...
  Data publikacji: 31-07-2020 12:27
 • Konkurs fotograficzny pn.: „Fotograficzne wakacje z aplikacją w tle"

  Brak opisu obrazka
  Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych zaprasza wszystkich zainteresowanych zarówno fotografią jak i turystyką, zabytkami oraz przyrodą do udziału w konkursie fotograficznym pn.: „Fotograficzne wakacje z aplikacją w tle". Celem Konkursu jest pokazanie w fotografii wartości przyrodniczych, historycznych, kulturowych i walorów krajobrazowych opolskich parków krajobrazowych (Park Krajobrazowy „Góra Św. Anny”, Park Krajobrazowy „Góry Opawskie” oraz Stobrawski Park Krajobrazowy) oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku na terenie naszych Parków i poszerzenie wiedzy uczestników na ich temat, dzięki wykorzystaniu informacji zawartych w aplikacjach mobilnych ZOPK. Termin nadsyłania prac: 21 września 2020, na e-mail: konkurs.zopk@gmail.com Szczegóły konkursu na: www.zopk.pl (regulamin, oświadczenia RODO, karta zgłoszeń)
  Data publikacji: 28-07-2020 15:18
 • Konkurs fotograficzno-kulinarny dla Seniorów

  Brak opisu obrazka
  Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa zaprasza wszystkich chętnych Seniorów z Województwa Opolskiego do udziału w konkursie fotograficzno-kulinarnym pn.: „Stół łączy pokolenia - podaj dalej i inspiruj”.
  Data publikacji: 28-07-2020 15:00
 • Życzenia z okazji Święta Policji

  Brak opisu obrazka
  Z okazji  Święta  Policji wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, w szczególności Dzielnicowym z Gminy Izbicko składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w pełnieniu tej zaszczytnej, a zarazem trudnej służby jaką jest praca w Policji.
  Data publikacji: 24-07-2020 12:12
Wersja XML