Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona Główna

 • 90-te urodziny Pani Hildegardy Zettelmann z Krośnicy

  Brak opisu obrazka
  Wczoraj - w dniu 16 września bieżącego roku swoje 90-te urodziny obchodziła Pani Hildegarda Zettelmann z Krośnicy, którą w dzień urodzin odwiedziła delegacja składająca się z przedstawicieli sołectwa, gminy i powiatu, którzy złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia i obdarowali upominkami.
  Data publikacji: 17-09-2021 21:20
 • Spotkania konsultacyjne związane z pracami nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Aglomeracji Opolskiej

  Brak opisu obrazka
  Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska rozpoczyna kolejny etap prac nad Planem zrównoważonej mobilności miejskiej Aglomeracji Opolskiej. Dokument ten będzie planem strategicznym, zaprojektowanym tak, aby spełniać potrzeby mobilności osób oraz gospodarki w całej Aglomeracji, przy zapewnieniu lepszej jakości życia. W związku z powyższym od przyszłego poniedziałku, tj. 20 września br. przeprowadzony zostanie pierwszy etap konsultacji Planu. Ma on na celu wypracowanie głównych założeń dokumentu – problemów, celów i potencjalnych działań. Spotkania konsultacyjne w formie warsztatowej prowadzone będą przez wykonawcę – firmę TRAKO Projekty Transportowe Szamborski i Szelukowski Sp. J. Harmonogram konsultacji:
  Data publikacji: 17-09-2021 20:37
 • Szkolenie psów w Izbicku trwa !

  Brak opisu obrazka
  Od 7 września w Izbicku odbywa się szkolenie psów realizowane w ramach projektu "W krainie zmysłów". Przed czworonogami, a w szczególności przed ich właścicielami została postawiona wysoka poprzeczka, gdyż psy na zajęcia muszą przychodzić głodne. Bowiem pełny brzuch podczas ćwiczeń obniża motywację oraz stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia naszych pupili (może dojść do skrętu żołądka). Dodatkowo psy na zajęciach, ani przed nimi, nie mogą się ze sobą witać, a podczas lekcji cały czas pozostają na smyczach.
  Data publikacji: 17-09-2021 13:59
 • Wizyta Wojewody Opolskiego Pana Sławomira Kłosowskiego w Gminie Izbicko

  Brak opisu obrazka
  W dniu dzisiejszym gościmy w naszej małej, ale jakże urokliwej Gminie Izbicko Wojewodę Opolskiego Pana Sławomira Kłosowskiego. Chcemy pokazać Panu Wojewodzie kilka ciekawych miejsc znajdujących się na terenie naszej gminy ( Zielony Zakątek w Otmicach, teren rekreacyjny przy stawie w Izbicku ), ostatnio zakończone inwestycje ( Przedszkole w Izbicku ) i spotkać się z przedstawicielem Stowarzyszenia Miłośników Otmic Panią Marianną Gordzielik.  Mamy nadzieję, iż Pan Wojewoda będzie bardzo mile wspominał wizytę w gminie Izbicko.
  Data publikacji: 14-09-2021 11:44
 • Wielozmysłowy kontakt z naturą już za nami !

  Brak opisu obrazka
  Zmysły, którymi dysponujemy - smak, węch, wzrok, słuch i dotyk - codziennie bombardowane są niezliczoną ilością bodźców. Pracują dla nas wytrwale, współdziałając z emocjami, dzięki czemu możemy sprawnie funkcjonować. Warto więc zadbać o nie, szczególnie, że wtedy odwdzięczą się nam wyciszając nasze emocje i pozwalając nam uzyskać równowagę i dobre samopoczucie, tak istotne w obecnych niespokojnych czasach.
  Data publikacji: 10-09-2021 13:32
 • Projekt "Edukacja obywatelska wśród dzieci i młodzieży"

  Brak opisu obrazka
  Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe brało udział w konkursie grantowym Działaj Lokalnie 2021 i otrzymało wsparcie finansowe dla projektu "Edukacja obywatelska wśród dzieci i młodzieży". Projekt ten obejmuje pięć gmin (Leśnica, Izbicko, Walce, Jemielnica, Ujazd) oraz powiat strzelecki...
  Data publikacji: 08-09-2021 20:43
 • NABÓR DO ZESPOŁU TANECZNEGO RE-FLEKS - Krośnica - 09.09.2021 r.

  Brak opisu obrazka
  Akademia Ruchu Korzeniec ogłasza nabór do ZESPOŁU TANECZNEGO RE-FLEKS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 9 września 2021 roku o godz. 18:00 na hali sportowej PSP Krośnica.
  Data publikacji: 08-09-2021 20:22
 • WIELKA ZBIÓRKA - Napełnij brzuszki z Annlandem

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt ze schroniska z Kędzierzyna-Koźla. Najpotrzebniejsze dary to: mokra karma dla psów i kotów...  
  Data publikacji: 07-09-2021 20:22
 • Informacja o wyborze Sołtysa w miejscowości Izbicko

  Informujemy, iż w dniu 06.09.2021 r. odbyło się zebranie wiejskie, na którym nowym Sołtysem Sołectwa Izbicko została Pani Justyna Mientus. Od dnia 01.02.2019 r. do dnia 30.06.2021 r. funkcję Sołtysa w sołectwie pełnił Pan Krzysztof Graca, który złożył rezygnację...
  Data publikacji: 07-09-2021 15:15
 • Zbiórka karmy dla psów !!!

  Brak opisu obrazka
  W dniach: 7, 10, 14 i 17 września 2021 r. o godz. 16.00 przy stawie Pasieka w Izbicku (ul. Stawowa) podczas szkolenia psów będzie zbierana karma, którą można przynosić również do Urzędu Gminy w Izbicku do dnia 20.09.2021 r.
  Data publikacji: 07-09-2021 10:25
Wersja XML