Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona Główna

 • 90-te urodziny Pani Hildegardy Hasterok z Otmic

  Brak opisu obrazka
  Dziś swoje 90-te urodziny obchodzi Pani Hildegarda Hasterok z Otmic, którą odwiedzili Sekretarz Gminy Pani Marzena Baksik i Sołtys Miejscowości Otmice Roman Larisz. Niestety ze względu na epidemię koronawirusa ilość osób odwiedzających naszych Jubilatów musiała ulec ograniczeniu dlatego delegaci przekazali naszej Solenizantce najserdeczniejsze życzenia także od władz powiatu, który zawsze pamięta o osobach obchodzących tak zacne jubileusze.
  Data publikacji: 04-06-2020 15:01
 • Wykaz działek przewidzianych do sprzedaży - działka nr 488/2

  Działka  nr 488/2 położona jest w Ligocie Czamborowej przy drodze krajowej. Działka nie jest zabudowana. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod rolę i w niewielkiej powierzchni pod zalesienie. Przez działkę przechodzą główne przewody sieci elektroenergetyczne średniego napięcia – E15kV.  Zgodnie z ewidencją gruntów działka stanowi grunt orny ( R), o klasie bonitacji VI. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 800 m od zabudowy siedliskowych Ligoty Czamborowej. Nieruchomości są wolne od obciążeń i zobowiązań.  
  Data publikacji: 04-06-2020 14:29
 • Wykaz działek przewidzianych do sprzedaży

  Działki  przewidziane do sprzedaży położone są w Ligocie Czamborowej w cichej, spokojnej okolicy, oddalonej od głównych ciągów komunikacyjnych co jest dużym atutem. Bezpośrednie sąsiedztwo to działki niezabudowane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i działki przeznaczone jako tereny zieleni urządzonej. W pobliżu znajduje się szkoła publiczna w Izbicku oraz w niedalekiej odległości zabudowa jednorodzinna Izbicka oraz zabudowa zagrodowa wsi Ligota Czamborowa. Nieruchomości są wolne od obciążeń i zobowiązań...
  Data publikacji: 04-06-2020 14:18
 • Od dziś boisko wielofunkcyjne Orlik jest otwarte

  Urząd Gminy w Izbicku informuje, iż od dnia dzisiejszego można korzystać z boiska wielofunkcyjnego Orlik w Izbicku. Osoby korzystające z obiektu muszą jednak przestrzegać określonych zasad zawartych w Zarządzeniu OR 0050.60.2020 Wójta Gminy Izbicko z dnia 03.06.2020 r.  Z Orlika można korzystać wyłącznie w celu odbycia treningów, maksymalna ilość osób ćwiczących wynosi 150 osób.
  Data publikacji: 04-06-2020 13:59
 • Serce Dobroci w Izbicku

  Brak opisu obrazka
  „Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni głośno mówią”. W okresie epidemii dobroć w naszej gminie ruszyła lawinowo i dalej trwa. Pomagamy i dzielimy się dobrocią z innymi. W miniony poniedziałek przy stawie obok Ochotniczej Straży Pożarnej w Izbicku stanęło niezwykłe Serce Dobroci, za sprawą którego możemy wspierać kolejne potrzebujące osoby. Serce Dobroci to serce na plastikowe korki więc pomóc może każdy. Fundatorem i wykonawcą serca jest Zakład Ślusarski Pierończyk Zygfryd i Syn, któremu serdecznie dziękujemy !!! Wierzymy, że dobro zawsze wraca !!! Zatem pomagajmy dalej !!!!
  Data publikacji: 04-06-2020 09:47
 • OGŁOSZENIE O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Z ZASOBU GMINY

  Wójt Gminy Izbicko działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U. z 2020 poz. 65 t.j. ) oraz w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. 2014 poz. 1490 t.j. )ogłasza I przetarg ustny nieograniczony  na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład zasobu Mienia Gminy Izbicko...
  Data publikacji: 02-06-2020 15:09
 • Życzenia urodzinowe dla Pani Jadwigi Mikołaszek z Siedlca

  Brak opisu obrazka
  Szanowna Pani Jadwigo !!! Z okazji 96-tych urodzin życzymy Pani -  wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia i Błogosławieństwa Bożego, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najważniejsze i najpiękniejsze.
  Data publikacji: 28-05-2020 08:53
 • Kolejny etap znoszenia obostrzeń - nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie

  Brak opisu obrazka
  Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, między innymi: w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Oprócz tego – otwarte będą kina, teatry, siłownie i salony masażu, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Możliwa będzie również organizacja wesel do 150 osób. Mimo że Rząd odchodzi od wielu obostrzeń, jedna zasada pozostanie aktualna nadal. Wciąż będziemy musieli zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi.
  Data publikacji: 28-05-2020 07:20
 • Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

  Brak opisu obrazka
  Z okazji dzisiejszego Dnia Samorządowca, pragnę złożyć wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz Członkom Rad Sołeckich najserdeczniejsze życzenia pomyślności, satysfakcji i sukcesów w dalszej realizacji zadań samorządowych.
  Data publikacji: 27-05-2020 15:12
 • Życzenia z okazji Dnia Matki

  Brak opisu obrazka
  „Mama” to pierwsze ze słów, które wypowiada niemowlę. To niewątpliwie jeden z najpiękniejszych wyrazów w naszym słowniku. Czasami brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć i  zrozumienie. Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym szczególnym Dniu wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, radości i miłości.
  Data publikacji: 26-05-2020 12:54
Wersja XML